Butelki i atomizery

Pianowniczki i butelki ze spryskiwaczem

Kosmetyki samochodowe sprzedawane są w różnej formie, możesz spotkać bardzo małe pojemności, w których znajdują się koncentraty do rozrobienia z wodą lub większe butelki, z której również możesz wykonać roztwór. W tej kategorii znajdziesz butelki z atomizerem, dzięki którym dokładnie odmierzysz i wygodnie zmagazynujesz roztwory powstałe z wcześniej kupionych produktów. Oferujemy butelki z rozpylaczem oraz pianowniczki, które będzie mógł używać wiele razy, a wygodne opakowania pozwolą Ci opisać co znajduje się w konkretnej butelce.

Warto pamiętać, że niektóre produkty są żrące i niszczą atomizery, które dodawane są do pierwotnej butelki. Takie preparaty jak środki do felg lub deironizery potrafią zniszczyć atomizer. Zakup butelki z atomizerem wysokiej jakości pozwoli Ci na dłuższe korzystanie z mocnych preparatów i uchroni Cię przed cieknącą cieczą po dłoniach.

Z kolei pianowniczki sprawią, że auto detailing wnętrza pojazdu będzie przyjemniejszy i bardziej wydajny. Te produkty sprawiają, że preparat do czyszczenia tapicerki skórzanej jest w formie piany i czyszczenie jest dużo prostsze. Ponadto użycie pianowniczki powoduje zmniejszenie zużycia preparatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl