Filtry
Dostępność
Promocja

Odpowiedni dobór gąbki ścieralnej jest kluczowy podczas polerowania powłoki lakierowanej. Inne ich rodzaje potrzebne są bowiem do konkretnych etapów działań na karoserii, a także sposobu ich wykonywania. W ofercie sklepu znajdziesz profesjonalne pady polerskie 125 mm, które spełnią wszystkie oczekiwania ich użytkowników - od usuwania rys, przez nakładanie wosku, aż do prac wykończeniowych.

Nie znaleźliśmy produktów spełniających podane kryteria.

Gąbka polerska 125 mm - szerokie spektrum zastosowań

By produkty z oferty mogły zadowolić każdego klienta, wymagane jest posiadanie asortymentu dostosowanego do każdego etapu prac. Nasze pady nadają się do korzystania w różnych miejscach, a te o średnicy 125 mm szczególnie potrzebne są przy polerowaniu trudnodostępnych miejsc, takich jak klamki i reflektory.

Pady polerskie o szerokości 125 mmzbierają bardzo dobre opinie dotychczasowych użytkowników dzięki dwóm głównym zaletom. Pierwszą z nich jest wspomniane już szerokie spektrum ich wykorzystania. W asortymencie wybierać można spośród różnych rodzajów ścieralności, twardości, a także koloru. Pozwala to na właściwe dobranie gąbki do własnych oczekiwań.

Drugi atut naszych produktów to ich wysoka jakość wykonania. Dzięki frezowanym krawędziom każdy pad polerski 125 mm dokładnie dopasowuje się do kształtu powierzchni, na której jest używany, a odpowiednia gęstość pianki poliuretanowej oraz jednolita struktura zapewniają zachowanie twardości nawet podczas polerowania. Wszystko to sprawia, że produkty te czynią każdy etap prac wygodniejszym, precyzyjniejszym i bardziej skutecznym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl