Filtry
Dostępność
Cena
  • Od
    Do
Promocja

Pasty polerskie

Autosol Anodized Aluminium Polish Pasta do Aluminium 75 ml Autosol Anodized Aluminium Polish Pasta do Aluminium 75 ml
Producent: Autosol
Cena: 39,99 zł
42,00 zł
szt.
Menzerna Heavy Cut Compound 1100 Pasta Polerska 1000 ml Menzerna Heavy Cut Compound 1100 Pasta Polerska 1000 ml
Producent: Menzerna
Cena: 102,99 zł
105,00 zł
szt.
Menzerna Medium Cut Polish 2500 Pasta Polerska 1000 ml Menzerna Medium Cut Polish 2500 Pasta Polerska 1000 ml
Producent: Menzerna
Cena: 127,99 zł
130,00 zł
szt.
Menzerna Super Finish Plus 3800 Pasta Wykończeniowa 1000 ml Menzerna Super Finish Plus 3800 Pasta Wykończeniowa 1000 ml
Producent: Menzerna
Cena: 132,99 zł
135,00 zł
szt.

Pasty polerskie do polerowania lakieru samochodowego

Nawet osoba jeżdżąca bezwypadkowo i nie mająca problemów z przetarciami swojego auta w trakcie parkowania może doświadczyć rys na swoim samochodzie. Te powstawać mogą nawet w trakcie spokojnej jazdy, na skutek drobin piasku czy niewielkich kamyków, które odbijają się od karoserii i powodują powstanie niewielkich zadrapań na lakierze. Choć na ogół nie są one szczególnie widoczne, to podczas patrzenia pod słońce może okazać się, że jest ich całkiem sporo. Wtedy z pomocą przychodzą pasty polerskie.

Są to produkty, które dzięki właściwemu użyciu pomogą usunąć rysy i zadrapania, a także pozwolą na ogólne odświeżenie wyglądu lakieru i jego zabezpieczenie przed uszkodzeniami w przyszłości. Ostatnia z wymienionych korzyści jest możliwa dzięki specjalnemu woskowi, dodawanemu podczas produkcji. Pasta do polerowania samochodów staje się w ten sposób tanią alternatywą dla wizyty u lakiernika. Przed decyzją o skorzystaniu z niej trzeba jednak dobrze zastanowić się nad jej dobrym doborem, ponieważ na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów past — od wykończeniowych i uniwersalnych, przez agresywne znajdujące zastosowanie w przypadku bardzo głębokich rys, kończąc na pastach do polerowania reflektorów lub plastiku. Pod uwagę trzeba wziąć przede wszystkim własne doświadczenie, ponieważ złe ich użycie może przynieść całkowicie odwrotny do zamierzonego efekt.

Ważne jest, by pamiętać o kilku podstawowych zasadach korzystania z past do polerowania samochodu. Ich nakładanie najlepiej rozpocząć po umyciu auta i pozbyciu się wszelkiego kurzu z karoserii. Lakier powinien też zostać odtłuszczony, a pasta polerska aplikowana dopiero po całkowitym wyschnięciu podłoża i stosowana przy użyciu delikatnej ściereczki lub specjalnej gąbki do polerowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl