Filtry
Dostępność
Promocja

Wosk hybrydowy jest idealnym połączeniem naturalnych olejów, carnauby oraz składników syntetycznych. Dzięki tak kompleksowemu składowi sprawia, że tego typu produkt do zabezpieczenia karoserii jest coraz popularniejszy, a jego użytkownicy cenią szerokie spektrum jego działań.

Nie znaleźliśmy produktów spełniających podane kryteria.

Woski hybrydowe - dlaczego właśnie one?

Każdy kierowca dbający o karoserię swojego samochodu wie, jak ważne jest jego woskowanie. W trakcie podejmowania decyzji zakupowych dochodzi jednak do wyboru jednego z trzech typów tego produktu. Każdy z nich ma swoich zwolenników, jednak to woski hybrydowe cieszą się coraz większą popularnością i bardzo odważnie zdobywają rynek. Wszystko za sprawą połączenia najlepszych cech, które gwarantują syntetyczne i naturalne zabezpieczenia lakieru.

Wosk naturalny to przede wszystkim świetny wygląd i doznania zapachowe, które niestety nieodłącznie powiązane są z krótkim efektem. Produkt syntetyczny cechuje dłuższe i lepsze działanie, jednak jest on zdecydowanie trudniejszy w nakładaniu. W tym miejscu pojawia się wosk hybrydowy do samochodu - połączenie długotrwałej i skutecznej ochrony z łatwością, a często nawet przyjemnością aplikacji. Jest to opcja skierowana do każdego kierowcy, który chce dbać o karoserię i nie chce się zastanawiać nad tym, która opcja ma mniej wad.

Połączenie zalet wosków naturalnych i syntetycznych sprawia, że lakier lśni, pachnie i jest odpowiednio zabezpieczony przed negatywnym działaniem promieni UV, soli drogowej czy ptasimi odchodami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl