Zalety dressingu do opon docenia coraz większa grupa kierowców. Zauważają oni bowiem, że odpowiednio dobrany środek do konserwacji gumy może zapewnić lepszy efekt wizualny, znacząco ułatwić ich czyszczenie w przyszłości, a także przedłużyć żywotność kompletu ogumienia. Właśnie dlatego kierowcy chętnie decydują się na zakup tego typu specyfików, a ich oferta stale się poszerza.

Dressingi do opon

  • <
  • 1
  • |
  • 2
  • >
ADBL BLACK WATER 5L - SZYBKIE CZERNIDŁO DO OPON ADBL BLACK WATER 5L - SZYBKIE CZERNIDŁO DO OPON
Producent: ADBL
Cena: 219,90 zł
0,00 zł
szt.
ADBL Tire Dressing 500ml - CZERNIDŁO DO OPON ADBL Tire Dressing 500ml - CZERNIDŁO DO OPON
Producent: ADBL
Cena: 95,90 zł
0,00 zł
szt.
FX PROTECT TIRE DRESSING APPLICATOR - APLIKATOR DO DRESSINGU FX PROTECT TIRE DRESSING APPLICATOR - APLIKATOR DO DRESSINGU
Producent: FX PROTECT
Cena: 15,90 zł
0,00 zł
szt.
Gyeon Q2 Tire 400ml - Niezwykle wydajny dressing do opon z kwarcem Gyeon Q2 Tire 400ml - Niezwykle wydajny dressing do opon z kwarcem
Producent: Gyeon
Cena: 84,90 zł
0,00 zł
szt.
GYEON Q2 Tire Express 1L - dressing do opon GYEON Q2 Tire Express 1L - dressing do opon
Producent: Gyeon
Cena: 139,90 zł
0,00 zł
szt.
GYEON Q2 Tire Express 400ml - dressing do opon GYEON Q2 Tire Express 400ml - dressing do opon
Producent: Gyeon
Cena: 77,90 zł
0,00 zł
szt.
  • <
  • 1
  • |
  • 2
  • >

Czernidło do opon dla znakomitego wyglądu

Ubłocone, popękane i nieestetyczne opony na polskich drogach stają się przeszłością. Wielu kierowców zdaje sobie sprawę, że dobry wygląd auta zależny jest nie tylko od umycia szyb oraz polerowania karoserii, ale także stosowania odpowiednich produktów do czyszczenia wnętrz, a także kół. Właśnie dlatego w naszym sklepie ze specjalną ofertą pojawiają się dedykowane środki do nabłyszczania opon.

Ich podstawowym zadaniem jest wzmocnienie efektu pielęgnacji opon, a co za tym idzie polepszenia wyglądu kół nie tylko w trakcie postoju, ale także jazdy. Możliwe jest to dzięki odpowiedniemu połączeniu wody i środków chemicznych, które są całkowicie bezpieczne dla gumy. Doskonałe efekty wizualne przy właściwym użytkowaniu mogą utrzymać się nawet do 3 miesięcy.

Czernidło do gumy zabezpieczające opony i nie tylko

Działanie tych dedykowanych specyfików nie kończy się jednak na pozostawieniu błyszczącego lub matowego efektu. Czernidło do opon dobrej jakości może również mieć korzystny wpływ na gumę. Wszystko dzięki zapewnieniu ogumieniu odporności na promienie UV oraz zmniejszeniu podatności na blaknięcie. Nałożenie środka na ogumienie pomaga też w ochronie przed zanieczyszczeniami drogowymi i ogranicza dewastacyjny wpływ soli drogowej na gumę.

Część produktów jest również bardzo uniwersalna - można je stosować nie tylko do pielęgnacji opon, ale także jako czernidło do powierzchni plastikowych i nielakierowanych tworzyw sztucznych. Jeśli poszukujesz specyfiku, który będzie multifunkcyjny, zapoznaj się z informacjami od producenta - tego typu środki znajdziesz w ofercie detalingowo.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl